Fast Buds Big Bud Auto feminizovaná

Kód: 1438/3 1438/5 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Fast Buds 420
590 Kč 985 Kč od 590 Kč
Varianta

Original Big Bud Auto od FastBuds je mohutná samonakvétací odrůda, která byla pojmenována po masivních palicích, jenž tato konopná holka dokáže vyprodukovat.

To však není ani zdaleka vše. Original Big Bud Auto má jen málo listů k zastřihování, obsahuje až 23% THC a také se velice snadno pěstuje. Tato legendární konopná odrůda, jejíž kořeny sahají až do 80. let minulého století se nejlépe hodí k odpočinku po náročném pracovním dni, nebo jen prostě k lenošení na gauči. Original Big Bud Auto je velmi příjemná a pohodová rostlina, jejíž pěstování i kouření má dlouholetou historii sahající až do konce 80. let, kdy v roce 1989 vyhrála High Times Cannabis Cup za nejlepší Indiku díky působivým palicím, lahodnému chuťovému profilu, a silnému, dlouhotrvajícímu efektu. Big Bud pochází původně z USA a její genetika byla vyšlechtěna z legend jako Northern Lights #1 a Afghan.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tato konopná krasavice vám dokáže navíc vyprodukovat opravdu krásné výnosy. V interiéru až 500 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku přibližně 80 až 150 gramů na jednu rostlinu. Při tak vysoké produkci byste očekávali, že bude tato rostlina potřebovat na svůj růst poměrně hodně času, ale opak je pravdou. Original Big Bud Auto roste velice efektivně a bude připraven ke sklizni již za pouhých 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen.

Jak už tu bylo řečeno, Big Bud je dokonalý strain pro odpočinek na gauči a sledování oblíbených seriálů. Vyvolává příjemné opojení, které vám zlepší náladu, zatímco tělo ovládne pocit plného uvolnění. Její účinky vás během několika minut zbaví veškeré bolesti i napětí, zaženou starosti a pravděpodobně vás donutí rychle vytočit nejbližší pizzerii. Z lékařského hlediska se Big Bud nejčastěji užívá k utišení bolestí a uvolnění svalového napětí. Dále podporuje relaxaci a citelně zlepší váš spánek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 20% THC a více