Kšiltovka SnapBack Originál ® Dutch Passion Holland

Kód: 291
1 080 Kč –36 %
ksiltovka snapback original ® dutch passion amsterdam
1 080 Kč –36 % 690 Kč

Kšiltovka snapback Dutch Passion originál Masterr at Work je slušivá a oblíbená u všech příznivců nejlepší světové seedbanky Dutch Passion. Stylová čepice basketbalového typu unisex pro kluky i holky v černo bílém provedení s logem seedbanky Seed Company Amsterdam

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento módní doplněk nesmí chybět žádnému pořádnému growerovi ani všem příznivcům Dutch Passion. Kšiltovka perfektně sedí, v předu má textilní provedení a v zadu je pratická černá síťovina. Jako správná snapback má vzadu posunovací plastový pásek na ukotvení adekvátní velikosti a tak ji mohou nosit všichni bez rozdílů velikosti hlavy. Kšiltovka má klasický střih a padne opravdu každému. Značková kšiltovka Dutch Passion může být i perfektním dárkem pro opravdového znalce v oboru. S touto čepicí bude každému zasvěcenému hned jasné, že jste právě vy Master at work, stejně jako Dutch Passion. Je vyrobena z odolného a kvalitního materiálu jak textilu, tak plastu. Tuto Snapback kšiltovku můžeš získat také za nákup nad 8k, více zde. Neváhejte a objednejte si tuto stylovku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení a kšiltovky
Hmotnost: 0.3 kg

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.