The Ultimate® Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 268/3 268/5 268/10 Zvolte variantu
Neohodnoceno
780 Kč 1 125 Kč 1 750 Kč od 780 Kč
Varianta
Pečlivým šlechtěním Dutch Passion vytvořili unikátní kmen The Ultimate. Tento strain přináší extrémně vysoké výnosy. Dorůstá do výšky okolo 65 -75 cm a do doby květu se dostává zhruba v 8-10 týdnu, v posledních dvou týdnech rostou palice extrémně rychle. The Ultimate semena jsou 50% sativa a 50% indica.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlina je odolná vůči plísním a nemocem a díky své síle a odolnosti je vhodná na řízkování. The Ultimate určuje nové standardy mezi holandskými komerčními pěstiteli a je nastavena tak, aby se stala legendou Dutch Passion

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.