Brainstorm Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 97/3 97/5 97/10 Zvolte variantu
496 Kč 689 Kč 1 120 Kč od 496 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semínka konopí  Brainstorm byla uvedena do naší nabídky v roce 1996. Tato odrůda byla znovu obnovena podruhé v roce 2006 výběrem prémiového klonu z originálních konopných semínek. Z tohoto prémiového klonu je produkována řada feminizovaných semen konopí Brainstorm. Brainstorm je velmi robustní rostlina síly a výnosu známého druhu Northern Lights #5. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brainstorm je hybridizována potentní 100% Haze genetikou. Brainstorm má pevné, silné a dlouhotrvající high. Kouř je jemný a dobře vyvážený. Odrůda Brainstorm je vhodná pro velké sklizně. Skvělá odrůda pro výběr klonů. Veškeré informace zde uvedené mají pouze informativní charakter, v České republice není dovoleno pěstovat marihuanu, klíčit ani pěstovat konopí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 10% - 15% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.