Auto Critical Orange Punch® Dutch Passion Semena konpí

Kód: 46/3S 46/7S Zvolte variantu
420 Kč 826 Kč od 420 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Auto Critical Orange Punch se umístil na High Times Top 10 odrůd 2018. Auto Critical Orange Punch jsou výsledkem některých vážných rozmnožovacích prací Dutch Passionu v posledních několika letech s genetikou Kritikal Bilbo ze Španělska. Uvnitř dosahuje zhruba 70-100 cm výšky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Semena konopí Dutch Passion Auto Colorado Cookies

Šlechtitelský proces začal přechodem elitních řízků Grandaddy Purps a Orange Bud (Orange Punch). Výsledkem je High kouř s hlubokou a bohatou chutí, ale podprůměrným výnosem. Když to bylo dále překonáno s XXL výnosem THC bohatého Critical, výnosy byly dramaticky vylepšeny díky růstové síle Critical genetiky. Autoflowering verze, Auto Critical Orange Punch, se rychle stala bestseller s mnoha opakovanými pěstiteli, kteří mají rád intenzivní a neobvykle silný High. Auto Critical Orange Punch byl v časopisech "High Times Top-10 2018". Je to velká čest pro genetiku Dutch Passion a skutečnou podporu evropského šlechtění patří vedle některých nejlepších nových genetik z USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.