Auto Duck® Dutch Passion Semena konopí Auto Fem

Kód: 157/3 157/7 Zvolte variantu
910 Kč 1 790 Kč od 910 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semena konopí Dutch Passion Auto Duck je odrůda konopí s neobvykle tvarovanými listy, které ztěžují identifikaci během růstu a to zejména v první polovině života, než se rostlině začnou tvořit palice. Při pěstování venku bude trvat od naklíčení semen ke sklizni 85 -90 dnů. V interiéru bude konopí ke sklizni po 75 dnech s 20/4 světla. Auto Duck má v genetice přirozenou deformaci listů podobný kachnímu otisku nohy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Auto Duck je samonakvétací verze nejprodávanější fotoperiody Frissian Duck, je to kříženec s Auto White Widow Dutch Passion. Auto Duck má také mírnější zápach od ostatních odrůd, proto se také skvěle hodí pokud nechcete na pěstování upozorňovat, především pak pro pěstování ve městě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 5% - 10% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.