Automaton Autoflowering semena konopí Nukaseeds

Kód: 1471/3S 1471/5S 1471/10 1471/15 Zvolte variantu
Značka: Nukaseeds
600 Kč 950 Kč 1 630 Kč 2 250 Kč od 600 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semínka konopí Automaton představují dokonalou samonakvétací odrůdu indiky z rodiny purple. S jejich fialovými tóny a charakteristickým účinkem dokáže tato odrůda dokonale osvěžit mysl a vykouzlit úsměv na tváři, čímž je ideální pro užívání v jakoukoli denní dobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Semínka konopí Automaton nabízejí dokonalou samonakvétací odrůdu indiky z rodiny purple.

Tyto semínka jsou speciálně naprogramována tak, aby rostla do výšky 130 cm a poskytovala výnos přibližně 150 gramů venku nebo 1 gram na watt uvnitř. V některých případech však může tento stroj vyprodukovat až neuvěřitelných 300 gramů na jednu venkovní rostlinu konopí.

S luxusní úrodou palic, které se vyznačují fialovými a namodralými tóny, můžete počítat během 11 až 12 týdnů od vyklíčení semene Automatonu. Obsah THC v šiškách dosahuje 18 %, zatímco obsah CBD je minimální. Díky genetice konopí indika jsou rostliny Automaton odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména nižším teplotám.

Palice marihuany Automaton jsou kompaktní s nádhernými fialovými tóny, které potěší oko, a slibují přesnou sladkou chuť, která evokuje nostalgii po mladých letech.

Účinek této fialové indické odrůdy konopí dokáže osvěžit mysl a vykouzlit úsměv na tváři, což ji činí vhodnou pro jakoukoli denní dobu. Lékařské využití odrůdy konopí Automaton spočívá v jejím schopnosti zmírnit každodenní stres a předcházet vyhoření.

Nukaseeds - Domov naděje pro každého pěstitele. Česká seedbanka Nukaseeds se pyšní širokým výběrem vysoce kvalitních konopných semen pro všechny úrovně zkušeností. S důrazem na inovaci, kvalitu a spokojenost zákazníků nabízí Nukaseeds špičkové genetiky, které zaručují vynikající výsledky a úrodu. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby splňovalo nejpřísnější standardy kvality a stabilitu. S osobním přístupem k zákazníkům a vášní pro konopí je Nukaseeds ideální volbou pro každého pěstitele, který hledá spolehlivé a kvalitní semena pro své projekty. Připojte se k Nukaseeds a začněte svou cestu k úspěšnému pěstování konopí.