BCN Critical XXL Fast Feminizovaná Semena konopí Seedstockers

Kód: 826/1 826/3 826/5 826/25 Zvolte variantu
Akce Akce -20%
Značka: Seedstockers
272 Kč od 272 Kč –20 % - - - až –20 %
bcn critical fast fem seedstockers.png
272 Kč od 272 Kč –20 % - - - až –20 % 217,60 Kč 545 Kč 817 Kč 3 290 Kč od 217,60 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Naší BCN Critical Fast Fem (zrychlená verze) tvrá zhruba 56 dní k rozkvětu. Zrychlená (FAST) genetika znamená, že tato odrůda bude hotová ke sklizni za 8 týdnů. Tato hybridní odrůda (50% indika / 50% sativa) dává extrémně potentní palice s excelentním Critical raušem. Výtěžky jsou vždy dobré a nadprůměrné. S BCN Critical Fast verzí budete mít neustále silný materiál na kouření nebo vaporizaci, který je jednoduchý na výrobu. Rostliny jsou středně vysoké a lepivé palice mají sladkou chuť. Delikátní klasika s ověřenými vysokými výtěžky a nejkvalitnějším pokouřením a hlavně s krátným květenstvím. Venku (na severní polokouli) bude tato odrůda hotová v září.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BCN Critical XXL Fast Fem

Tento hybrid je produktem zkřížení elitního klonu Kritical Bilbo s Critical Mass Fast. Výsledkem je odrůda produkující oslnivý počet palic nacucaných pryskyřicí, ale za kratší dobu! Tuhle genetiku by si neměl nechat ujít žádný milovník všestranných kvalit konopí, kterého trochu tlačí čas nebo chce projet více pěstebních cyklů ve svém stanu.

BCN Critical XXL Fast Fem je ideální volbou pro pěstování venku i uvnitř. Především venku si opravdu užijete výhodu dřívější sklizně, čímž se vyhnete riziku tvorby plísní v hustých palicích, pokud by na ně před sklizní napršelo.

Byť je to hlavně hustota a tvrdost palic, díky které si ji zamilovali pěstitelé na celém světě, venku tato vlastnost přináší i určité trable, protože takové palice jsou ideálním domovem pro spóry plísní. S tímto indika-dominantním hybridem se však lze těmto trablům vyhnout, a to díky kratší potřebné době k dozrání. I přesto se dočkáte masivní sklizně a to už v září a nebojte se, palice budou stejně husté a tvrdé jako v případě klasické verze této odrůdy.

 Efekt a chuť BCN Critical XXL Fast Fem

Aroma BCN Critical XXL Fast Fem je velmi silné a osvěžující. Zachovává si skunkové tóny s příměsí citrusů a je vskutku penetrující, a ne zrovna diskrétní. Proto myslete na pořádné uhlíkové filtry indoor!

Ani její účinky nepatří ke slabým a to díky dominanci indika genetiky. Ta zajišťuje silný tělesný prožitek a uvolnění, které může působit až narkoticky. Jedná se o odrůdu s vysokou úrovní THC a doporučuje s k boji s bolestí svalů a s přílišným stresem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 7 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Seedstockers - Klíč k vynikajícím úrodám a osvědčené kvalitě. Seedbanka Seedstockers je synonymem pro spolehlivost a excelentní genetiku v oblasti konopných semen. Od svého založení se zavázala k poskytování výjimečných odrůd s vysokým výnosem, intenzivními aromatickými profilem a konzistentními vlastnostmi. Každá odrůda je pečlivě vybrána a testována, aby zajistila optimální růst a úspěch každého pěstitele, ať už je zkušený nebo začátečník. S důrazem na inovaci a péči o spokojenost zákazníků se Seedstockers stal osvědčeným partnerem pro pěstitele po celém světě. Připojte se k této společenství a objevte světově uznávané odrůdy konopných semen s Seedstockers.