Bubba Island Kush® Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 202/3 202/5 202/10 Zvolte variantu
Neohodnoceno
1 170 Kč 1 810 Kč 2 765 Kč od 1 170 Kč
Varianta

Tato prémiová a silná Kush genetika přichází ze Severní Ameriky křížením (Grandaddy Purple x OG Kush) s vráceným samcem Pre 98 Bubba Kush. S její průměrnou výškou 1 metr v interiéru, rychlým 7,5týdenním obdobím kvetení a kyselými a ovocnými kushovými tóny, je Bubba Island Kush speciální Kush přídavkem do sbírky Dutch Passion. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bubba Island Kush je výjimečně silná feminizovaná fotoperiodová odrůda Indica s náznaky modré v pupencích. Úroveň mrazu je na této odrůdě neuvěřitelná, není to jen velmi silná odrůda, ale také má skvělou vysokou odolnost proti úzkosti a dlouhotrvající stoney efekt. Bubba Island Kush je v posledních letech nejsilnějšími odrůdami od Dutch Passion a jedním z nejvíce pryskyřičných odrůd, které někdy vydal tým. Převážne Indica, Při světle 12/12 a je obvykle dokončeno po 8 týdnech rozkvětu. Roste zhruba do výšky 1 metru. a produkuje tvrdé, kamenné palice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 7 týdnů do květu
? Umístění: Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení