Bubba Island Kush® Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 202/3 202/5 202/10 Zvolte variantu
1 170 Kč 1 810 Kč 2 765 Kč od 1 170 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tato prémiová a silná Kush genetika přichází ze Severní Ameriky křížením (Grandaddy Purple x OG Kush) s vráceným samcem Pre 98 Bubba Kush. S její průměrnou výškou 1 metr v interiéru, rychlým 7,5týdenním obdobím kvetení a kyselými a ovocnými kushovými tóny, je Bubba Island Kush speciální Kush přídavkem do sbírky Dutch Passion. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bubba Island Kush je výjimečně silná feminizovaná fotoperiodová odrůda Indica s náznaky modré v pupencích. Úroveň mrazu je na této odrůdě neuvěřitelná, není to jen velmi silná odrůda, ale také má skvělou vysokou odolnost proti úzkosti a dlouhotrvající stoney efekt. Bubba Island Kush je v posledních letech nejsilnějšími odrůdami od Dutch Passion a jedním z nejvíce pryskyřičných odrůd, které někdy vydal tým. Převážne Indica, Při světle 12/12 a je obvykle dokončeno po 8 týdnech rozkvětu. Roste zhruba do výšky 1 metru. a produkuje tvrdé, kamenné palice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 7 týdnů do květu
? Umístění: Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.