El Patron feminizovaná semínka konopí RQS

Kód: 634/3S 634/5S 634/10 Zvolte variantu
Akce Akce 1+1
809 Kč 1 229 Kč 2 249 Kč od 809 Kč
Varianta

El Patron je vyvážený hybrid, který zapojí vaší mysl a uklidní vaše tělo. Bez ohledu na vaši náladu vás příjemně potěší. Odrůda El Patron vyhrála mnoho ocenění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhrála první místo na Highlife Cup v kategorii "Běžné Konopí Pěstované v Půdě". Toto prestižní ocenění obdržela od poroty plné konopných expertů. Tato odrůda vznikla zkřížením AMG a Shiva. AMG (Amnesia Mac Ganja) je sativa-dominantní hybrid, který obsahuje až 22% THC a má stimulační účinky. Kontrastem je Shiva. Tato indika chutná po kardamomu a má příjemné terapeutické účinky.

Tato odrůda vám navodí jak sativové, tak indikové účinky. Po vykouření této odrůdy si všimnete jemné cerebrální zhulenosti. Vaše neurony zbystří a ve vaší hlavě začnou vznikat kreativní nápady a myšlenky. Tento efekt se poté promění v uklidňující tělesnou zhulenost, která vede k příjemnému rozjímání. Její květy produkují silnou chuť a vůni připomínající citrusy a kush. Tyto chutě jsou skvělými doplňky v koláčích, sušenkách či jiných sladkostech.

Pěstitelé mohou zkrotit její divoký růst díky pěstitelským metodám jako je například LST. V indooru i v outdooru má středně velké výnosy.

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE 1+1 na Femi RQS
? Doba květu - Fotoperioda: 10 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více
? Grow Info: Výherce pohárů