Shogun Feminizovaná Semena RQS

Kód: 502/3S 502/5S 502/10 Zvolte variantu
674 Kč 1 009 Kč 1 874 Kč od 674 Kč
Varianta

Shogun je stimulující sativa, která nastartuje váš mozek a mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda Shogun obsahuje genetiku z odrůdy Royal Gorilla a Amnesia Haze. Tato odrůda je potomkem původní odrůdy Original Amnesia Haze a obsahuje středně vysokou hladinu CBD. Royal Gorilla vznikla z odrůd Sour Dubb, Chem Sis a Chocolate Diesel. Svojí sativovou dominanci zdědila po odrůdě Amnesia Haze a vysoký obsah THC dostala do vínku od obou rodičů. 

Stimulační účinky této odrůdy zlepší vaši pozornost a koncentraci a umožní vám pracovat po delší dobu. Dalo by se říct, že tato odrůda vám nastolí úplný zen. Pokud musíte pracovat na vaší seminární práci či musíte dokončit ten pracovní projekt, na kterém pracujete již týdny, vezměte si k práci tuto odrůdu. Jedná se také o skvělou odrůdu, kterou si můžete vychutnat před fyzickou aktivitou jako je například bruslení či jiu-jitsu. Odrůda Shogun má podobný terpenový profil jako její rodiče. Kouření této odrůdy vám připomene procházku skrze les plný jehličnanů. Každé potáhnutí je plné zemitých a borovicových chutí.

Je vhodná jak pro indoor, tak i pro outdoor a zvládne měnící se podmínky. V indooru se můžete těšit na výnosy dosahující 600g/m² po 9-11 týdnech kvetení. V outdooru se výnosy mohou vyšplhat až na 750g na rostlinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 11 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více