Vapovací starter kit TOKE - Wild Passion

Kód: 1363
Akce
Značka: CBD Smoke
1 600 Kč –50 %
vaping starter kit wild passion.png
1 600 Kč –50 % 800 Kč

TOKE přináší zlatý standard na poli vapování kanabinoidů. Prémiová vapovací pera jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Náplně mají dokonale vyvážený poměr terpenů a kanabinoidů, které směsi propůjčují charakteristický účinek i chuť. Příchuť WILD PASSION nabízí šťavnatý zážitek s chutí exotického ovoce. Náplň obsahuje pouze složky přírodního původu, bez zbytečných a potenciálně škodlivých příměsí. Díky využití prémiových surovin a preciznímu zpracování v laboratorních podmínkách nabízí dokonalou konzistenci i složení nejvyšší kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celková koncentrace kanabinoidů v náplních přesahuje úctyhodných 82 %, přičemž necelých 51 % tvoří CBD, přes 17 % tvoří CBN a cca 14 % připadá na ty ostatní.

UŽÍVÁNÍ
Vapování je nejefektivnější metodou užívání kanabinoidů. Vdechnutím se účinné látky dostanou do plic, kde se vstřebají do krevního oběhu. Účinek tak nastupuje velice rychle a stejně tak i dříve odeznívá. Pro dosažení požadovaného účinku stačí lehce potáhnout z vapovacího pera po dobu kolem 3 sekund. Běžně se doporučuje inhalovat nanejvýš dvacetkrát denně a požadovaných účinků lze běžně dosáhnout i při výrazně nižších dávkách.
Délku a četnost inhalace je třeba individuálně přizpůsobit. Vapování by mělo být příjemné a nemělo by vyvolávat kašel nebo pocit sucha v hrdle. Součástí vaping starter kitu je i jedna půlmililitrová náplň, která vystačí přibližně na 60 potahů o délce 3 sekundy.

Produkt neobsahuje THC a užíváním nevzniká závislost. Certifikát o analýze vapovací směsi kanabinoidů TOKE před přimícháním příchuti

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Vapovací pero TOKE patří mezi nejkvalitnější produkty svého druhu. Využívá keramické topné těleso s technologii CCELL, díky které je zahřívání optimální s ohledem na prémiovou kvalitu a chuť inhalovaného aerosolu.

Díky kompaktnímu modernímu designu lze mít pero TOKE vždy po ruce. Přístroj není třeba zapínat, ani čekat na rozehřátí. Stačí jen přiložit k ústům a potáhnout. Baterie se z USB portu nabije přibližně za 50 minut a vydrží až na 200 potahů v závislosti na délce jejich trvání.

BIOAKTIVNÍ SLOŽKY

CBD

Tento nepsychoaktivní kanabinoid nejčastěji známý jako protiváha k psychoaktivnímu THC a častokrát nepodloženě vydávaný za všelék má sám jen hrstku vědecky prokázaných účinků. Víme, že pomáhá při vzácných formách epilepsie a v některých případech působí proti úzkostem. Jeho skutečnou hodnotu je ale možné docenit až v kombinaci s dalšími kanabinoidy či terpeny. Ať už jej totiž chceme užívat jako adaptogen proti každodennímu stresu nebo s úmyslem zlepšení kvality spánku, osamocený nebude fungovat lépe než placebo.

CBN
Je kanabinoidem s obrovským zdravotním potenciálem. Nejen, že má sedativní účinky, ale také prodlužuje dobu spánku. Dokáže aktivovat kmenové buňky a pomáhat tak vytvářet nové kostní buňky či stimulovat produkci nové kosti.

CBG
Kanabigerol je méně známý kanabinoid, který nevyvolává omamné stavy, ale naopak zlepšuje schopnosti lidského myšlení (nootropikum). Dokáže ulevit od bolesti a působit jako přirozený svalový relaxant. Je proto vhodný při zvládání sportovních zranění nebo chronické bolesti. Často bývá označován za mateřský kanabinoid, protože právě od něj (přesněji od jeho původní formy, kyseliny kanabigerolové, zvané CBGA) začíná v rostlinách konopí syntéza všech ostatních kanabinoidů.

CBDV
Méně známé dvojče CBD, o kterém zatím víme nejméně. Ukazuje se, že by mohl pomoci například v boji proti nevolnostem. Víme, že je také prospěšný při léčbě bolesti či poruchách nálady.

CBC
Vědecké výzkumy ukazují, že tento kanabinoid má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a analgetické účinky. Pomáhá při depresích, stimuluje růst mozkových buněk (neurogeneze) a má kladný efekt při prevenci a léčbě snížené pohyblivosti střev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporizéry a E-Liquidy
Hmotnost: 0.3 kg