Amnesia Feminizovaná Semena konopí Seedstockers

Kód: 1873/1 1873/3 1873/5 1873/25 Zvolte variantu
Značka: Seedstockers
225 Kč 450 Kč 675 Kč 3 447 Kč od 225 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vítejte v úžasné říši relaxace a povznášejícího pěstování s našimi Amnesia Feminizovanými semeny konopí od značky Seedstockers! Tyto semena jsou zárukou vynikající kvality a bohatých sklizní. Přinášíme vám genetiku, která je známá svou silnou a osvěžující účinností, která je ideální pro ty, kteří hledají vyvážené, povznášející a inspirativní zážitky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

S našimi semeny Amnesia můžete očekávat robustní rostliny, které se snadno pěstují a nabízejí štědrou sklizeň plnou aromatických a pryskyřicími pokrytých pupenů. Tato feminizovaná semena poskytují záruku pro bezproblémové pěstování a eliminují riziko nechtěných mužských rostlin.

Nechejte se unést tímto klasickým favoritem mezi milovníky konopí. S Amnesia Feminizovanými semeny od Seedstockers si můžete užívat skvělý zážitek s vlastní sklizní, která vám dodá novou energii a inspiraci. Kupte si svá semena ještě dnes a začněte cestu k vlastnímu úspěšnému pěstování!

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Seedstockers - Klíč k vynikajícím úrodám a osvědčené kvalitě. Seedbanka Seedstockers je synonymem pro spolehlivost a excelentní genetiku v oblasti konopných semen. Od svého založení se zavázala k poskytování výjimečných odrůd s vysokým výnosem, intenzivními aromatickými profilem a konzistentními vlastnostmi. Každá odrůda je pečlivě vybrána a testována, aby zajistila optimální růst a úspěch každého pěstitele, ať už je zkušený nebo začátečník. S důrazem na inovaci a péči o spokojenost zákazníků se Seedstockers stal osvědčeným partnerem pro pěstitele po celém světě. Připojte se k této společenství a objevte světově uznávané odrůdy konopných semen s Seedstockers.