Amnesia Haze BigPackz Semena konopí Feminizovaná, 33ks
Kód: BP-SE-FAH/33Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feminizovaná: VO Semena od 25 ks |
|---|---|
| Genotyp: | 🌴Sativa dominant |
| Doba květu (fotoperioda): | 🕰️Dlouhá 10–12 týd. |
| ? Výnos: | 🌾🌾🌾 Velmi velký |
| Umístění: | 🌳Outdoor, 🌿Skleník, 🏠Indoor |
| Obsah THC: | 🔴Vysoký 18–25 % |
| ? #Výška: | Velká 1,5m a více |
| Outdoor sklizeň: | 🍂 Říjen |
| Výnos outdoor (g/rostlina): | 500-750 g |
| Výnos indoor (g/m²): | 500–600 g/m² |
