Amnesia Haze feminizovaná semena RQS

Kód: 736/3S 736/5S 736/10 Zvolte variantu
675 Kč 1 000 Kč 1 875 Kč od 675 Kč
Varianta

Američtí šlechtitelé se rozhodli vytvořit nový hybrid, který dominuje trhu a vytvořili tak Amnesia Haze. S 22% obsahem THC a se svými skvělými znaky je Amnesia Haze skvělým přírůstkem do vaší zahrádky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Feminizovaná Amnesia Haze využívá robustní genetiku originálního kultivaru a dává tak najevo sativa-dominantní povahu, která se projeví energetickým růstem, vysokými výnosy a naše kolekce semínek by nebyla kompletní bez této legendární odrůdy. 

V outdooru dokáže Amnesia Haze vyrůst až do výšky 210 cm a pěstitelé v indooru ji dokážou vytáhnout pouze do výšky 140 cm, pokud se o ní vůbec nebudou starat. Je tedy doporučené použít nějaké zastřihávací metody při pěstování této odrůdu v omezeném prostoru. Kvetení je kolem 10 - 11 týdnů. Amnesia Haze je jednou z nejvíce výnosných konopných odrůd a zvládne vyprodukovat 650-700 g/rostlinu v outdooru, a v indooru kolem 600 - 650 g/m² pod 600W lampou. Outdoor pěstitelé by měli dávat pozor na škůdce, špatné počasí a choroby, protože Amnesia Haze je velice citlivá rostlina a sebemenší problém se může podepsat na výnosech.

Tato odrůda je známá jako "ami weed" a nebo "ammo weed" a má téměř psychedelické účinky, které odstřelí vaši mysl až na měsíc. Příchuť je čerstvá a ovocná a kuřáci by měli být na pozoru, neboť toto je to opravdu silná odrůda a jak jméno napovídá, je velice těžké udržet mozek v pozoru po pořádném jointu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 11 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více
? Grow Info: Výherce pohárů

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.