Auto Amnesia Feminizovaná semena konopí Fair Seeds
Kód: FS-SE-A-AMN/1 FS-SE-A-AMN/3 FS-SE-A-AMN/5 FS-SE-A-AMN/10 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autoflowering semena konopí |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Genotyp: | 🌴Sativa dominant |
| Doba do sklizně (autoflower): | ⏳Střední 10–12 týd. |
| ? Výnos: | 🌾 Střední |
| Umístění: | 🌳Outdoor, 🌿Skleník, 🏠Indoor |
| Obsah THC: | 🔴Vysoký 18–25 % |
| ? Výška: | 🌿 Střední 100–150 cm |
| Výnos indoor (g/m²): | 400–500 g/m² |
| Výnos outdoor (g/rostlina): | 100–250 g |
| Výška indoor (cm): | 60–100 cm |
| Výška outdoor (cm): | 100–150 cm |
Fair Seeds: Vaše Spolehlivá Cesta k Kvalitním Semenům za Skvělé Ceny. Fair Seeds je česká seedbanka, která se pyšní poskytováním špičkových semen konopí za super levné ceny. S důrazem na kvalitu a dostupnost, jejich genetika je pečlivě vybírána a testována, aby zajistila optimální výsledky pro pěstitele všech úrovní. S Fair Seeds můžete očekávat bezkonkurenční hodnotu a spolehlivost. Připojte se k této komunitě pěstitelů a začněte svou pěstební cestu s jistotou a ekonomickou výhodou.

