Auto Blackberry Kush®Dutch Passion Semena konopí Auto Fem

Kód: 190/3 190/7 Zvolte variantu
775 Kč 1 360 Kč od 775 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Konopná semínka utoBlueberry Kush jsou autoflowering křížencem legendární varianty Blueberry od semenné banky Dutch Passion a temně tmavé odrůdy Kush, bohaté na jemnou pryskyřici. Sladce ovocný nádech z rodu Blueberry s nádechem zamitého charakteru Kush. Autobleberry Kush je stabilní a silná rostlina, většina rostlin v období sklizně přichází o většinu listí. Rostliny bývají hodně tmavé. 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Blackberry Kush je známý pro bohatě zbarvené modré / fialové palice. Je to oblíbený model od svého zrodu. Vyrůstá ze semen ke sklizeni v přibližně 75 dnech, s opravdu zvláštním pocitem dobrého kush efektu a pocitem šťastné euforie. Stejně jako všechna ostatní semena holandského typu Passion se tato odrůda snadno pěstuje v každém růstovém médiu a daří se jí při 20 hodinách denního světla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.