Auto Blueberry® Dutch Passion Semena konopí Auto Fem

Kód: 181/3 181/7 Zvolte variantu
775 Kč 1 490 Kč od 775 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vznik odrůdy AutoBlueberry má několik příčin. Hlavním je zvýšení kvality genetické sbírky samonakvétacích, feminizovaných variet. Blueberry semena konopí patří mezi Dutch Passion Classic variety, které jdou trvale dobře na odbyt. Vysoká kvalita semínek konopí Blueberry od Dutch Passion je celosvětově známá. U AutoBlueberry konopí jsou tyto kvality integrovány do feminizované a samonakvétací formy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: indica 60% x sativa 20% x ruderalis 20%

AutoBlueberry konopí lze sklízet již po deseti týdnech, takže se rostlina objeví venku pouze krátce. Neroste do velké výšky a zůstává tak skrytá před zraky nevítaných očí. Ze stejného důvodu je možné sklízet venku dvakrát až třikrát za sezónu, podle klimatických podmínek. V severnějších lokalitách se jedná o velmi atraktivní odrůdu pro sklizeň začátkem léta, ve středomořském klimatu jsou běžné dvě nebo tři sklizně z tohoto semene konopí za sezónu. AutoBlueberry semínka konopí jsou v každém ohledu nefalšovaní kosmopolité. Při pěstování indoor se tato semínka nabízí jako úžasná alternativa vůči pěstování z klonů. Zdrojem samonakvétací genetiky je genetika kanadské Ruderalis. Zpětným křížením do generace F4 se získala 100% samonakvétací AutoBlueberry. Generace F4 kvetla automaticky ze 100 %, 25 dnů po vyklíčení semen. Naše semena AutoBlueberry (F5) byla získána self křížením F4. Rostliny AutoBlueberry stále vykazují většinu charakteristik Blueberry, jejich fenotyp je tedy typická BlueBerry. Většina rostlin z těchto semínek konopí má světle modré až nachové zbarvení, jenž je pro odrůdu Blueberry charakteristické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 8 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 10% - 15% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.