Auto Brooklyn Sunrise® Dutch Passion Semena Auto Fem

Kód: 226/3 226/7 Zvolte variantu
645 Kč 1 169 Kč od 645 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

AutoBrooklyn Sunrise® je rostlina, která má výrazně pikantní chuť a poskytuje vysoké výnosy silného konopí, má až extrémní výskyt pryskyřice. Genetika vychází z oblíbeného kmene Brooklyn Diesel, který je oblíbený pro své syté aroma s nádechem dieslu a velice silným a zároveň jemným high. Odrůda byla vyšlechtěna v kombinaci s AK genetikou, následně byla upravena do feminizované a samonakvétací odrůdy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: indica 60% x sativa 20% x ruderalis 20%. Absolutní skokan v prodeji na webu sezóna 2018! Feminizovaná samonákvétací semena. Semenná banka: Dutch Passion, Podrobnější info na webu výrobce (18+)

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.