Auto Cinderella Jack® Semena konopí Dutch Passion Auto Fem

Kód: 253/3 253/7 Zvolte variantu
920 Kč 1 640 Kč od 920 Kč
Varianta

Auto Cinderella Jack jeden z nejsilnějších rostlin Dutch Passion na obsah THC jaká byla kdy vidět. Auto Cinderella Jack je feminizovaná varianta vyšlechtěna ve spolupráci se seedbank Buddha Seeds, inovativních pěstitelů ze Španělska. Mateřská genetika byla vybrána výhradně na nejvyšší obsah THC a nic jiného.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odborná analýza byla provedena v každé fázi růstu a byl potvrzen maximální obsah v každé fázi. Genetika původně pochází z křížení Jack Herer a  Cinderella 99 a ty byli spojeni s automatickou variantou Magnum line, která zajistí XL sklizně. Obsah THC je 20% ++. Dutch Passion označují tuto rostlinu za jednu z nejúčinnějších autoflowering odrůd ze své sbírky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 20% THC a více

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.