Auto Critical Orange Punch® Dutch Passion Semena konpí

Kód: 46/3S 46/7S Zvolte variantu
420 Kč 826 Kč od 420 Kč
Varianta

Auto Critical Orange Punch se umístil na High Times Top 10 odrůd 2018. Auto Critical Orange Punch jsou výsledkem některých vážných rozmnožovacích prací Dutch Passionu v posledních několika letech s genetikou Kritikal Bilbo ze Španělska. Uvnitř dosahuje zhruba 70-100 cm výšky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Semena konopí Dutch Passion Auto Colorado Cookies

Šlechtitelský proces začal přechodem elitních řízků Grandaddy Purps a Orange Bud (Orange Punch). Výsledkem je High kouř s hlubokou a bohatou chutí, ale podprůměrným výnosem. Když to bylo dále překonáno s XXL výnosem THC bohatého Critical, výnosy byly dramaticky vylepšeny díky růstové síle Critical genetiky. Autoflowering verze, Auto Critical Orange Punch, se rychle stala bestseller s mnoha opakovanými pěstiteli, kteří mají rád intenzivní a neobvykle silný High. Auto Critical Orange Punch byl v časopisech "High Times Top-10 2018". Je to velká čest pro genetiku Dutch Passion a skutečnou podporu evropského šlechtění patří vedle některých nejlepších nových genetik z USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.