Auto Daiquiri Lime® Dutch Passion Semena konopí Auto Fem

Kód: 220/3 220/7 Zvolte variantu
775 Kč 1 420 Kč od 775 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semínka AutoDaiquiri Lime mají původ z unikátního fenotypu Californian Orange, který je známy pro svou limetkovou chuť. Odrůda byla hybridizována řízkem z exkluzivní americkou odrůdou Sour Deisel, která je bohatá na výskyt pryskyřice. Později už byla jen feminizovaná a upravená na autoflowering odrůdu  AutoDaiquiri Lime.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato odrůda nabízí příjemnou kombinaci perfektního samonakvétacího potenciálu Dutch Passion s neobvykle sytým a zajímavým ovocným/diesel aromatem se svěží citrusovou příchutí. Tuto odrůdu, která dává možnost sklizně již po 11 týdnech od naklíčení semínka má ráda snadný přísun živin. Je oblíbená mezi growery, kteří mají rádi úderné XXL sklizně v americké stylu, specifické svým rychlým růstem a zráním. Pěstování AutoDaiquiri Lime není náročné a je vhodné i pro začínající pěstitele. Původní USA genetika exkluzivní kvality a citrusové chuti se silným high je AutoDaiquiri Lime.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.