Auto Euforia® Dutch Passion Semena konopí Auto Fem

Kód: 184/3 184/7 Zvolte variantu
429 Kč 905 Kč od 429 Kč
Varianta

AutoEuforia vznikla z genetiky původní oblíbené varianty Euforia sloučením se silnou variantou samonakvétací odrůdy Skunk. Zásadně nejvíce oblíbenou vlastností Euforia u klasické feminizované řady, tak u samonakvétací odrůdy je jak název napovídá vyvolává pocit euforie a působí proti stresu. Další plus patří této rostlině vza nenáročné pěstování a vysoké výtěžky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AutoEuforia je keřovitá varianty převážně sativa s chutí po Skunku a sladkým aroma. Dorůstá zhruba do výšky jednoho metru, sklizeň po 10 - 11 týdnu od vyklíčení semínek. Tato odrůda je vhodná pro pěstitelé, kteří hledají nenáročné rostliny pro pěstování a očekávají vysoký výnos s hodně pryskyřicí špičkové kvality. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 10% - 15% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.