Auto Lemon Kix® Dutch Passion Semena konopí Auto Fem

Kód: 217/3 217/7 Zvolte variantu
1 095 Kč 1 865 Kč od 1 095 Kč
Varianta

Auto Lemon Kix je feminizovaná autofloweering hybrid vyšlechtěný z výběrových USA odrůd na západním pobřeží. Kix genetika je v USA hodně vyhledávaná a známá pro své vysoké obsahy THC, které často převyšují 20%. Samonakvétací verze byla vyšlechtěna křížením potentní odrůdy Las Vegas Lemon Skunk. Tito dva vyjímeční rodiče zajištují pro Auto Lemon Kix vysoký obsah THC, velké výnosy a genetika skunku zajistí snadné pěstování i odolnost rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skunkově- ovocné aroma, citrusová chuť  a silný dlouhotrvající účinek. Tato odrůda bude vyhovovat pěstitelům, kteří vyhledávají nové a nejnovější USA genetiky se zaručenou úrodou a bezproblémovým pěstováním. Indoor dorůstá za 75 dnů od semínka ke sklizni s 20. hod. den. světla, někdy se může protáhnou o jeden až dva týdny. Venku bude Auto Lemon Kix hotový průměrně za 100 dnů od semínka ke sklizni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.