Auto Night Queen® Dutch Passion Semena Auto Fem

Kód: 100/3 100/7S Zvolte variantu
775 Kč 1 390 Kč od 775 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Auto Night Queen vznikl z původní afghánské Night Qeen, odrůdy s vysokým množstvím pryskyřice: Je to jedna z nejsilnějších strainů z Dutch Passion, převážně indica, kde je výskyt THC 20% a více. Auto Night Qeen pokračuje v rodinné tradici a nabízí prémiové sklizně s velkým množstvím pryskyřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocenění:
  • 1.místo v kategorii Autoflower semena konopí HighLife Cup 2016 Amsterdam

Sklizeň unitř pod umělým osvětlenímmůže dosahovat až 500g na m2 a veknovní kytky mají až 150 g na rostlinu. Tento strain je je jedním z nejúčinějších a je oblíbenýv léčebném využití. Jedná se o křížence původní Night Qeen a samonakvétacího Afghan Mazar-i-Sharif hybridu z banky Dutch Passion. Kytky dorůstají okolo 1 metru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.