Auto Orange Bud® Dutch Passion Semena konopí Fem Auto

Kód: 115/3 115/7 Zvolte variantu
Akce
945 Kč od 945 Kč –36 % - až –36 %
semena konopi dutch passion auto orange bud® autoflowering 3 a 7 ks
945 Kč od 945 Kč –36 % - až –36 % 604,80 Kč 1 660 Kč od 604,80 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Auto Orange Bud. Autoflowering semena Orange Bud, bohatý na THC. Auto Orange Bud je další odrůda, kterou zákazníci často požadovali. Jedná se o nejnovější doplněk kolekce holandských šlechtitelů koncem roku 2017. Vvýsledek je sladká citrusová autoflowering odrůda, která je přímo na vrcholu stupnice účinnosti. Doba cyklu 10-11 týdnů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Orange Bud roste v typickém Dutch Passion autoflower stylu, s dominantním centrálním rozkvětem, obklopeným kruhem mírně menších bočních květů. Sativa dominant. Uvnitř asi 75 a venku 95 dní doba cyklu. Výsledkem je moderní, vysoce výkonný autoflower. Stejně tak silná jako kvalita fotoperiodů, ale s veškerou flexibilitou, pohodlí a jednoduchostí auto. Chuť je měkká a voňavá s podtóny skunku, efekt je silný. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.