Auto Think Big® Semena konopí Dutch Passion Auto Fem

Kód: 241/3 241/7S Zvolte variantu
Akce
765 Kč od 765 Kč –20 % - až –20 %
Think Big Dutch Passion
765 Kč od 765 Kč –20 % - až –20 % 612 Kč 1 425 Kč od 612 Kč
Varianta

Think Big® je vysoce odolnou a silnou samonakvétací odrůdou společnosti Dutch Passion. Genetika této odrůdy pochází ze slavné a stále oblíbené legendy Think Different. Odrůda Think Big byla vyšlechtěna z menšího množství speciálních XXL strainů Think Different a byly použity jako základ genetiky pro Think Big.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Tato odrůda dorůstá až do extrémních výšek od 1,5 metru a více, dokonce bývá větší ještě, než Autofem Think Different. Cyklus růstu je od Think Different o dva týdny delší. Díky delší době růstu vykazuje rostlina Think Big o to větší výnos. Často jsou plod pokryty extrémním množstvím pryskyřice se silným účinkem. Sklizeň bývá 13 - 14 týdnů od naklíčení. Tato odrůda nabízí představuje zcela novou a ojedinělou genetiku, která posunuje autoflowering odrůdy zase o krok dále

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoflowering semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 12 týdnů do květu a více
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.