Auto Think Different Semena konopí Dutch Passion Auto Fem

Kód: 244/3 244/7 Zvolte variantu
Akce Akce 1+1
765 Kč 1 405 Kč od 765 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Think Different je skutečné překvapující balíček z nizozemském kolekce Passion autoflower. Rychle si vytvořila skvělou pověst pro ohromující výnosy a velmi silný účinek. Dokonce i začínající pěstitelé dosáhly více než 100 g / rostlinu a zkušení pěstitelé mohou dosáhnout 200 g-300g +. Dorůstá do výšky okolo 1 metru a více a v rukou zkušeného growera je skvělou alternativou tradičních feminizovaných odrůd silného konopí v 10 - 11 týdnu od naklíčení.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Genetika pocházejí ze speciálního AK47 hybrid známý jako AK420. Uvnitř má potenciál přinést až 500 g / m² a to zejména v ‚SCROG‘ systémů s výkonnými světly.

Think Different má své příznivce, kteří odmítají cokoli jiného a pěstují pouze tento strain. Každý pěstitel by měl alespoň jednou zkusit tuto odrůdu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.