Auto Xtreme® Semena konopí Dutch Passion Auto Fem

Kód: 247/3 247/7 Zvolte variantu
Neohodnoceno
765 Kč 1 405 Kč od 765 Kč
Varianta

Semena konopí AutoXtreme jsou výsledkem mimořádné dvouleté spolupráce mezi společností Dutch Passion a DinaFem. Při vývoji této odrůdy byla částečně použita i genetika Haze od Dutch Passion. Před schválením tohoto projektu se velké množství času věnovalo pěstování a selekci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Genetika konopí AutoXtreme vychází z naší variety OutLaw (Amnesia x Super Haze) s fotoperiodickou regulací, která byla převedena na samonakvétací formu. Tato forma zahrnuje velmi silný vliv Sativa Haze a nabízí extra štědré výnosy. Tato varieta se nabízí výlučně u Dutch Passion. Od naklíčení semen konopí po sklizeň uběhne u AutoXtreme zhruba 85 dnů. To je sice trochu více času než u jiných samonakvétacích odrůd, ale v tomto případě je pro dosažení té nejideálnější kombinace síly, chuti a objemu sklizně určitý čas navíc nutností. Rostliny ze semen konopí AutoXtreme  jsou tím pádem o něco větší než obvykle, tedy do 1,5 metru. AutoXtreme je nová samonakvétací varieta, která se bude jistě velmi těžko překonávat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení