Auto Xtreme® Semena konopí Dutch Passion Auto Fem

Kód: 247/3 247/7 Zvolte variantu
765 Kč 1 405 Kč od 765 Kč
Varianta

Semena konopí AutoXtreme jsou výsledkem mimořádné dvouleté spolupráce mezi společností Dutch Passion a DinaFem. Při vývoji této odrůdy byla částečně použita i genetika Haze od Dutch Passion. Před schválením tohoto projektu se velké množství času věnovalo pěstování a selekci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Genetika konopí AutoXtreme vychází z naší variety OutLaw (Amnesia x Super Haze) s fotoperiodickou regulací, která byla převedena na samonakvétací formu. Tato forma zahrnuje velmi silný vliv Sativa Haze a nabízí extra štědré výnosy. Tato varieta se nabízí výlučně u Dutch Passion. Od naklíčení semen konopí po sklizeň uběhne u AutoXtreme zhruba 85 dnů. To je sice trochu více času než u jiných samonakvétacích odrůd, ale v tomto případě je pro dosažení té nejideálnější kombinace síly, chuti a objemu sklizně určitý čas navíc nutností. Rostliny ze semen konopí AutoXtreme  jsou tím pádem o něco větší než obvykle, tedy do 1,5 metru. AutoXtreme je nová samonakvétací varieta, která se bude jistě velmi těžko překonávat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 11 - 12 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.