Autoflowering Mix semena konopí RQS

Kód: 1012/3S 1012/5S Zvolte variantu
539 Kč 815 Kč od 539 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pokud váháte, který samonakvétací strain zvolit, máme pro vás ideální řešení - náš dokonalý mix.

Tento smíšený balíček obsahuje široký výběr našich originálních i nových samonakvétacích strainů, které jsou všechny feminizované. Díky jejich samonakvétací povaze není aktuální roční období nebo délka denního světla překážkou. Můžete je zasadit a pěstovat kdekoliv a kdykoliv. Venku lze získat dokonce více sklizní během jediné sezóny, zatímco uvnitř mohou být pěstovány se stejným úspěchem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V našem unikátním mixu naleznete některé z našich skvělých nových samonakvétacích hybridů – Royal Jack Automatic, Royal Kush Automatic a Royal Bluematic. Tyto varianty jsou samonakvétacími verzemi klasických strainů, které si získaly oblibu po celém světě. Royal Bluematic bude připraven ke sklizni za 8 až 9 týdnů, zatímco Royal AK Automatic a Northern Light Automatic potřebují trochu více času, dozrávají za 9 až 10 týdnů.

Nabízíme také některé z našich klasických samonakvétacích strainů – Royal Jack Automatic, Diesel Automatic, Quick One a Royal Kush Automatic. Tyto variety jsou mezi prvními samonakvétacími strainy, které byly představeny světu, a rychle si získaly oblibu u mnoha pěstitelů. Doba od zasetí semínka do sklizně je u všech těchto variant pouhých 8 až 9 týdnů.

Pokud byste rádi do své zahrádky přinesli různorodost s širokým spektrem účinků a příchutí, které lze sklízet za méně než 10 týdnů, vyzkoušejte náš Autoflowering Outdoor Mix!

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.