Babayaga Autoflowering semena konopí Nukaseeds

Kód: 1474/3S 1474/5S 1474/10 Zvolte variantu
Značka: Nukaseeds
600 Kč 950 Kč 1 630 Kč od 600 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ježibaba je samonakvétací hybridní odrůda konopí, která se vyznačuje vysokým výnosem a silou. Je vhodná pro pěstování jak venku, tak uvnitř, a je známá svou robustností a snadnou pěstitelskou péčí. S fází kvetení trvající 10 týdnů je připravena k sklizni v polovině čtvrtého měsíce od vyklíčení semen. Její vůně má citrusové tóny a chuť připomíná opojný lektvar s nádechem ovoce. Účinek Ježibaby je zpočátku uzemňující, postupně však přechází do relaxační fáze, osvěžujíc tělo a mysli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Semena konopí Baba Yaga představují samonakvétací odrůdu zaměřenou především na výnos a sílu.

Tento hybrid konopí s menší převahou indiky je schopen vyprodukovat až 150 gramů na rostlinu venku nebo 0,9 gramu na watt v interiéru díky své delší fázi kvetení. Pěstování Baba Yaga ze semen je velmi snadné, a to jak v interiéru, tak v exteriéru nebo ve skleníku. Rostliny konopí Ježibaba jsou robustní a dobře se větví.

Fáze kvetení trvá 10 týdnů, takže ve většině případů jsou připraveny ke sklizni v polovině čtvrtého měsíce po vyklíčení semen. Rostliny Baba Yaga jsou odolné vůči stresu a spolehlivě produkují masivní palice, takže se nebojte vyzkoušet nové techniky pěstování konopí.

Vůně této automatické čarodějnice je citrusová, ale chuť připomíná opojný lektvar s nádechem ovoce. Účinek konopí Baba Yaga je zpočátku uzemňující, ale postupně přechází do relaxační fáze, která vaše tělo kouzelně osvěží.

Baba Yaga je proto vhodná jako konopný lék pro zvládání fyzické zátěže, po zranění nebo během sportovní rekonvalescence.

Nukaseeds - Domov naděje pro každého pěstitele. Česká seedbanka Nukaseeds se pyšní širokým výběrem vysoce kvalitních konopných semen pro všechny úrovně zkušeností. S důrazem na inovaci, kvalitu a spokojenost zákazníků nabízí Nukaseeds špičkové genetiky, které zaručují vynikající výsledky a úrodu. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby splňovalo nejpřísnější standardy kvality a stabilitu. S osobním přístupem k zákazníkům a vášní pro konopí je Nukaseeds ideální volbou pro každého pěstitele, který hledá spolehlivé a kvalitní semena pro své projekty. Připojte se k Nukaseeds a začněte svou cestu k úspěšnému pěstování konopí.