Big Bud Auto Fem Semena konopí Seedstockers

Kód: 3466/1S 3466/3S 3466/5S 3466/25 Zvolte variantu
Značka: Seedstockers
225 Kč 450 Kč 675 Kč 2 347 Kč od 225 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Představujeme vám Big Bud Auto Fem semena konopí od renomované značky Seedstockers. Tyto feminizované automatické semena jsou zárukou hojné sklizně a výjimečné kvality. Big Bud Auto Fem kombinuje legendární genetiku Big Bud s automatickým květem, čímž vytváří rostliny, které se rychle vyvíjejí a nabízejí obrovské pupeny plné pryskyřic. S Big Bud Auto Fem můžete očekávat robustní a odolné rostliny, které se snadno pěstují a poskytují vynikající výsledky i začínajícím pěstitelům. Tato genetika je ideální volbou pro ty, kteří hledají silné účinky a hojné sklizně bez zbytečné námahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Nechte se okouzlit touto ikonickou genetikou od Seedstockers a začněte svou vlastní cestu k úspěšnému pěstování. Navštivte náš eshop ještě dnes a objednejte si svá semena Big Bud Auto Fem, abyste začali sklízet skvělé výsledky již brzy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoflowering semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 10 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 20% THC a více

Seedstockers - Klíč k vynikajícím úrodám a osvědčené kvalitě. Seedbanka Seedstockers je synonymem pro spolehlivost a excelentní genetiku v oblasti konopných semen. Od svého založení se zavázala k poskytování výjimečných odrůd s vysokým výnosem, intenzivními aromatickými profilem a konzistentními vlastnostmi. Každá odrůda je pečlivě vybrána a testována, aby zajistila optimální růst a úspěch každého pěstitele, ať už je zkušený nebo začátečník. S důrazem na inovaci a péči o spokojenost zákazníků se Seedstockers stal osvědčeným partnerem pro pěstitele po celém světě. Připojte se k této společenství a objevte světově uznávané odrůdy konopných semen s Seedstockers.