Dutch Passion začala prodávat semena konopí v Jižní Africe

Dutch Passion s potěšením oznamuje, že jejich semena konopí mohou být nyní odeslána do Jižní Afriky. Zákazníci z Jihoafrické republiky mohou zadávat objednávky na webových stránkách společnosti Dutch Passion a vybrat standardní, nebo expresní zásilku. Platbu lze provádět obvyklými kreditními kartami, bankovním převodem nebo Bitcoins a zákazníci si mohou vybrat z libovolné nabídky semen v kolekci Dutch Passion bez omezení. Jihoafričtí pěstitelé konopí si mohou vybrat z oceňované sbírky autoflowering Dutch Passion, feminizovaných semen a semen bohatých na CBD. Dutch Passion má také kompletní sbírku regular semen (ne-feminizovaných) a specializovaných odrůd venkovních outdoor semínek i semen pro pěstováni indoor uvnitř.

Jihoafričtí fanoušci kanabisu v současné době zaznamenávají vzrušující pokrok v právních předpisech týkajících se konopí. Nedávno byl v Durbanu otevřen první konopná lékárna v Jižní Africe, ačkoli pacienti vyžadují před každou návštěvou speciální lékařský předpis. Doufejme, že v příštích letech budou mít užívatelé kanabisu větší svobodu a flexibilitu. V březnu roku 2017 v případu před soudem Dennis Davisem z Western Cape High Court rozhodl, že jakýkoli zákon, který brání užívání a kultivaci konopí dospělým v soukromém domě, byl neústavní, a proto neplatný. Je to kvůli porušení ústavního práva na soukromí. Toto rozhodnutí musí ještě potvrdit Ústavní soud.
 
Dutch Passion semena konopí si můžete zakoupit také z míst Green Smoke Room Seeds (Johannesburg) a Bongalong. Aktuální seznam schválených maloobchodníků semen Jihoafrické republiky najdete na oficiálních stránkách výrobce http//dutch-passion.com.
 
Dutch Passion blahopřeje pěstitelům z Jižní Africky k nově vznikajícím svobodám. Kupte si semena konopí online přímo z Dutch Passion a připravte se na růst některých kvalitních odrůd domácího konopí!
 
 
Kompletní nabídku semínek Dutch Passion najdete také u nás v e-shopu. Děkujeme, že jste si vybrali právě Dutch Passion!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení