Dutch Passion začala prodávat semena konopí v Jižní Africe

Dutch Passion s potěšením oznamuje, že jejich semena konopí mohou být nyní odeslána do Jižní Afriky. Zákazníci z Jihoafrické republiky mohou zadávat objednávky na webových stránkách společnosti Dutch Passion a vybrat standardní, nebo expresní zásilku. Platbu lze provádět obvyklými kreditními kartami, bankovním převodem nebo Bitcoins a zákazníci si mohou vybrat z libovolné nabídky semen v kolekci Dutch Passion bez omezení. Jihoafričtí pěstitelé konopí si mohou vybrat z oceňované sbírky autoflowering Dutch Passion, feminizovaných semen a semen bohatých na CBD. Dutch Passion má také kompletní sbírku regular semen (ne-feminizovaných) a specializovaných odrůd venkovních outdoor semínek i semen pro pěstováni indoor uvnitř.

Jihoafričtí fanoušci kanabisu v současné době zaznamenávají vzrušující pokrok v právních předpisech týkajících se konopí. Nedávno byl v Durbanu otevřen první konopná lékárna v Jižní Africe, ačkoli pacienti vyžadují před každou návštěvou speciální lékařský předpis. Doufejme, že v příštích letech budou mít užívatelé kanabisu větší svobodu a flexibilitu. V březnu roku 2017 v případu před soudem Dennis Davisem z Western Cape High Court rozhodl, že jakýkoli zákon, který brání užívání a kultivaci konopí dospělým v soukromém domě, byl neústavní, a proto neplatný. Je to kvůli porušení ústavního práva na soukromí. Toto rozhodnutí musí ještě potvrdit Ústavní soud.
 
Dutch Passion semena konopí si můžete zakoupit také z míst Green Smoke Room Seeds (Johannesburg) a Bongalong. Aktuální seznam schválených maloobchodníků semen Jihoafrické republiky najdete na oficiálních stránkách výrobce http//dutch-passion.com.
 
Dutch Passion blahopřeje pěstitelům z Jižní Africky k nově vznikajícím svobodám. Kupte si semena konopí online přímo z Dutch Passion a připravte se na růst některých kvalitních odrůd domácího konopí!
 
 
Kompletní nabídku semínek Dutch Passion najdete také u nás v e-shopu. Děkujeme, že jste si vybrali právě Dutch Passion!