Genetika Dutch Passion Seeds

Sbírka konopných semínek Dutch Passion Seeds se skládá z deseti základních kmenů genetiky. Jejich charakteristické znaky si můžete přečíst  ve výpisu zde a zároveň se můžete prokliknout na produkty z dané genetiky. V nabídce naleznete regular, feminizované i samonakvétací varianty. Více informací naleznete u jednotlivých produktů, nebo se můžete inspirovat stránkou jak vybírat

Semínka Dutch Passion →

Klasik

Legendární původní genetiky Dutch Passion jako jsou White Widow, Power Plant, Outlaw (původní nejkvalitnější Amnésia), The Ultimate, Think Different a další přináší původní a opravdové klasické holandské genetiky s vybranou chutí a povznášejícím účinkem. Právě tyto rostliny jsou nejvíce rozšířeny v holandských kavárnách a coffe shopech. Stabilní a odolné, léty prověřené genetiky mají výbornou chuť a příjemný konzistentní efekt. 

Holland Outdoor

Původní genetiky z oblasti Mazar i Shafir v Afghánistánu. Husté kompatibilní palice s velkým množstvím lepkavé pryskyřice. Menší rozvětvené rostliny s extra velkým výnosem, vyjímečnou chutí a kamenitým dlouhotrvajícím high. Současná sbírka obsahuje dnes už bestseller Mazar, jednou ze světově nejvyhledávanější genetiku, Night Queen, nebo MasterKush, které se také drží na předních pozicích oblíbenosti mezi growery celého světa. 

Skunk Family

Staré, dobré holandské outdoory a skleníky jsou odolné, silné a vysoce produktivní nádherné rostliny. Vícenásobné sklizně jsou možné s autoflowering varianty. Některé druhy rostou až do výšky kolem 3 metrů, jsou rozvětvené a poskytují ohromné i obzvlášť voňavé sklizně. Sbírka obsahuje feminizované i automatické varianty a také regular semena pro šlechtění a křížení. Ohromné rostliny a klasická chuť holandského outdooru potěší každého pěstitele. 

 

Afghani Kush

Původní genetiky z oblasti Mazar i Shafir v Afghánistánu. Husté kompatibilní palice s velkým množstvím lepkavé pryskyřice. Menší rozvětvené rostliny s extra velkým výnosem, vyjímečnou chutí a kamenitým dlouhotrvajícím high. Současná sbírka obsahuje dnes už bestseller Mazar, jednou ze světově nejvyhledávanější genetiku, Night Queen, nebo MasterKush, které se také drží na předních pozicích oblíbenosti mezi growery celého světa.

Blue Family

Genetika Blue Family pochází z Oaxacanu (legendární mexické sativy). Všechny rostliny této skupiny vykazují modré, červené a fialové odstíny, mají skvělou ovocnou chuť i vůni a hladký, silný high. Genetika Blue Family byla zavedena do Evropy právě prostřednicvím Dutch Passion Seed Company již v 90. letech a od té doby se těší stále velké oblibě po celém světě. Zástupce skupiny Blue Family by si měl vyzkoušet každý pěstitel, jedná se o jedny z nejkrásnějších rostlin s chutí lesního ovoce a výrazným efektem.

Orange Family

Citrusová chuť a vůně s vyjímečnou účinností a produkcí jsou zástupci Orange Family. Legendární sativa Orange Bud je ovocnou klasikou už od 80. let, stejně stará je také indica x sativa Californian Orange s USA genetikou. Všechny poskytují skutečný zážitek z plodů citrusů, bohatou sklizní a blaženým dlouhotrvajícím high. Strainy Orange Family získaly celou řadu světových konopných pohárů.

USA Special

Prémium americká genetika nabízí extra vysoké výnosy a silné dlouhodobé účinky s vinikající chutí. Kmeny jsou snadné na pěstování a jsou vhodné pro začátečníky, především automatické varianty vás překvapí extra vysokým a chutným výnosem. Nedávná legalizace v Colorádu umožnila objevit některé opravdu silné, lepkavé a úžasně sladké odrůdy s vyjímečně silným a rychle nastupujícím a dlouhotrvajícím high.

Vysoká nadmořská výška

Konopná semena ve feminizované variantě určena pro pěstování outdoor v oblastech s vysokou nadmořskou výškou byla vyvinuta ve švýcarských Aplpách v období 90. let. V současnosti jsou oba strainy Dutch Passion uznávany jaky ty nejlepší odrůdy pro pěstování ve vysokých nadmořských výškách jako jsou Alpy, Kavkaz, Pyreneje, nebo Sierra Nevada. Z poloviny sativa, z poloviny indica poskytují hezkou produkci s příjemnou chutí pro pěstitelé z vysokohorských oblastí.

Latin Amerika

Legendární genetika Jižní Ameriky získaná v Uruguay z původní genetiky Destroyer. Dutch Passion přináší Desfrán do Evropy, sativu pro indoor pěstování, která získala několik pohárů v amerických soutěží. Jedná se o odrůdu s velkým množstvím pryskyřice a obsah THC 20% je určená pro pěstování indoor, nebo ve skleníku. Při pozdějších sklizních má sldší chuť a opravdu až sedativní high.