Novinka Auto Orange Bud uvede Dutch Passion na trh v listopadu

V listopadu 2017 se mohou těšit příznivci Orange Family na příchod nového strainu Auto Orange Bud.

Bud je šlechtitelský projekt trvající již několik let, jsou využívány genetiky z původních holandských passion odrůd Orange Bud Photoperiod. Automatizovaná odrůda Auto Orange Bud si zachovává klasickou citrusovou chuť namíchaný se skunkovou vůní a skvěle silnou úrodou ve vysokých výnosech. 

Auto Orange Bud dorůstá do střední výšky okolo 1 metru s jedním velkým centrálním květem ve středu, obklopen několika menším kvetenstvím bočním. Při pěstování indoor je připravena na sklizeň 75 dnů od naklíčení při světelném plánu 20/4. Venku vyroste a dozraje Auto Orange Bud asi za 90 dnů od naklíčení. Jedná se o převážně dominantní samonakvétací sativu, která se dobře pěstuje ve většině zeměpisných šířek. Hodí se pro začínající growery i pro odborné pěstitelé vyhledávající novinku z Orange Family.

Auto Orange Bud. Autoflowering semena Orange Bud, bohatý na THC. Auto Orange Bud je další odrůda, kterou zákazníci často požadovali. Jedná se o nejnovější doplněk kolekce holandských šlechtitelů koncem roku 2017. Vvýsledek je sladká citrusová autoflowering odrůda, která je přímo na vrcholu stupnice účinnosti.  Auto Orange Bud roste v typickém Dutch Passion autoflower stylu, s dominantním centrálním rozkvětem, obklopeným kruhem mírně menších bočních květů. Sativa dominant. Uvnitř asi 75 a venku 95 dní doba květu. Výsledkem je moderní, vysoce výkonný autoflower. Stejně tak silná jako kvalita fotoperiodů, ale s veškerou flexibilitou, pohodlí a jednoduchostí auto. Chuť je měkká a voňavá s podtóny skunku, efekt je silný.   

Semínka Auto Orange Bud ⇒