Blue Gelato Semena konopí Royal Queen Seeds Fem

Kód: 364/3S 364/5S 364/10 Zvolte variantu
759 Kč 1 159 Kč 2 122 Kč od 759 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Šlechtitelé z RQS se rozhodli vzít celou věc ještě o level výše a zkřížili odrůdu Gelato s odrůdou Blueberry. Pokud si myslíte, že Gelato nemůže chutnat lépe, tak se připravte na změnu názoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémní síla, delikátní chuť a produktivní výnosy z ní udělali naprostou hvězdu. Naši šlechtitelé si s touto genetikou trochu pohráli a vytvořili něco extra! Odrůda Gelato vznikla z odrůd Thin Mint Girl Scout Cookies a Sunset Sherbet. Z tohoto důvodu se náš šlechtitelský tým rozhodl zvýšit laťku a přidat do mixu další odrůdu - Blueberry.

Pokud hledáte odrůdu, která vám pomůže se po večerech uvolnit, tak jste ji již našli. Odrůda může obsahovat až 23% THC a obsahuje terpeny, které si s těmito účinky skvěle rozumí. Díky tomu pocítíte v každém potáhnutí zemité, dieselové a ovocné tóny. Indoorové rostliny zvládnou vyprodukovat mezi 550-600 g/m² a to po 9-10 týdnech kvetení. V outdooru se tato krostlina vytáhne až do výšky 200 cm a vyprodukuje až 600 g na rostlinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 10 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.