Blueberry® Regulérní semena konopí Dutch Passion

Kód: 700/11
779 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Regulérní nefeminizovaná varianta. Originální klasická Dutch Passion odrůda Blueberry je převážně Indica (80% Indica a 20% Sativa), jejíž historie začíná v 70. letech minulého století. Při optimálních podmínkách poskytuje odrůda Blueberry velký výnos. Hustá a silná rostlina s červeným, fialovým a na závěr levandulově modrým zabarvením. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečný produkt z těchto semínek konopí má velmi ovocnou vůni a chuť borůvek. Poskytuje pozoruhodný, příjemně euforický a dlouhotrvající stav „high“ nejvyšší kvality. Rostlina má středně velké a velké kalichy. Legendární odrůda Blueberry od Dutch Passion ve feminizované formě. Silná a košatá rostlina s fialovým zbarvením tuto konopnou legendu by měl alespoň jednou vyzkoušet každý pěstitel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.