Critical feminizovaná semínka konopí RQS

Kód: 517/3S 517/5S 517/10 Zvolte variantu
Akce Akce 1+1
575 Kč 875 Kč 1 625 Kč od 575 Kč
Varianta

Chcete velký výnos, krátkou doba kvetení a dobré pokouření? Critical je strain jako šitý na míru, aby splnil všechny tyto charakteristiky. Critical zaručeně splní vaše očekávání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlina Critical má převážně genetický základ Indica. Má krátké internodální prostory, které se postupně zaplní množstvím palic, jež posléze zajistí její vysoký výnos. 

Tato odrůda dosahuje průměrného výnosu 65-75 g na rostlinu a snadno dosáhne 600 g na metr čtvereční. Při pěstování venku má raději teplejší klima Španělska, Itálie nebo Kalifornie a při zajištění správných podmínek produkuje více než 650g na rostlinu. Na sklizeň se můžete těšit za 7 týdnů.

Critical nabízí stejně kvalitní stoned jako výnos. Její příjemný stoned efekt Vás dovede do jemně se zachvívajícího stavu relaxace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.