Dlouhé papírky – Slim + Tips – Super Sativa Seed Club

Kód: 1960/1K 1960/BOX Zvolte variantu
60 Kč 500 Kč od 60 Kč
Varianta

Zvýrazněte svůj rituál zakouření s našimi luxusními balicími papírky s filtry od exkluzivní značky Super Sativa. Každý tah se stává jedinečným zážitkem díky kombinaci prvotřídních materiálů a designu, který reflektuje eleganci a kvalitu. Naše balicí papírky jsou vytvořeny s ohledem na nejvyšší standardy, aby poskytovaly maximální pohodlí a chuť při balení a zakouření. S filtry od Super Sativa získáte dokonalou rovnováhu mezi dokonale filtrovaným a plným aroma kouřem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá krabička balicích papírků je jako šperk pro milovníky kvality a stylu. Super Sativa zdůrazňuje nejen pěstební proces, ale i samotný akt zakouření. Přineste si do svého bylinkového rituálu luxus s našimi balicími papírky s filtry od Super Sativa. Objednejte si svou krabičku ještě dnes a dejte svým chvílím zakouření nádech exkluzivity.

Super Sativa Seed Club - Je zrození legendy ve světě konopných semen. Tento renomovaný holandský šlechtitelský brand se pyšní dlouholetou tradicí v produkci konopných semen nejvyšší kvality. Jejich semena jsou výsledkem pečlivého výběru genetických linii a šlechtění, které spojuje nejen vysoký výnos a potenciál, ale také jedinečné aromatické profily a terapeutické účinky. S nadšením a vášní pro konopí se snaží přinášet inovativní odrůdy, které oslovují jak zkušené pěstitele, tak i začátečníky. Připojte se k jejich komunitě a objevte magii konopného šlechtění s Super Sativa Seed Club.