Durban Poison® Semena konopí Dutch Passion

Kód: 145/3 145/5 145/10 Zvolte variantu
760 Kč 980 Kč 1 690 Kč od 760 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semena Durban Poison jsou původem z Jižní Afriky, odkud byla dovezena k pěstování v Holandsku. Semínka konopí Durban Poison jsou feminizována, vyrostou z nich tedy pouze samičí rostliny. Tato konopná semena nebyla nikdy hybridizována. Charakteristické rysy této vysoké, málovětvící a masivní rostliny ze semena konopí Durban Poison jsou velké dlouhé listy a obrovské palice se spoustou pryskyřice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická outdoor kytka od Dutch Passion

Chuť při kouření je nasládlá s trochou lékořice. Odrůda Durban Poison dosahuje při pěstování vysokých výnosů. Durban Poison semena konopí jsou vhodná převážně pro pěstování na slunci nebo ve skleníku (outdoor), ale slušných výsledků lze dosáhnout i pod umělým osvětlením (indoor). Pro své dobré vlastnosti jsou semena konopí Durban Poison velmi populární. Marihuana ze semena konopí Durban Poison obsahuje až 8.6%. Průměrná doba květu rostliny trvá 8.5 týdne. Čas sklizně venku (outdoor) nastává koncem září. Semena konopí Durban Poison dáme naklíčit do vatových tampónů. Semínka konopí začnou klíčit během dvou dnů. S klíčením semen začneme v polovině dubna. Při velikosti klíčku cca 0.5-1cm zasadíme do 0.5l kelímku a vystavíme někam na jižní terasu nebo balkon, případně do skleníku. Během prvních dvou týdnů měsíce května semena konopí vysadíme do půdy tvořené zahradnickým substrátem a vyschlého hnoje s perlitem písku. Zde již květina poroste až do sklizně. Konopí hnojíme: Krystalon, Plagron, BioBizz atd. Kytka by měla kolem sebe mít metr čtverečný místa. Velmi oblíbená odrůda semena konopí, která skvěle roste v našich středoevropských klimatických podmínkách. Durban Poison se téměř nevětví a roste jen do hlavního stonku, což lze řešit zastřihnutím. Světlezelené květy nakvétají ve druhé polovině srpna, listy veliké a mají tmavě zelenou barvu. Durban Poison dokvétá v první polovině října. Původní varianta Dutch passion Durban Poison je klasickou vnitřní i venkovní variantou. Jedná se o velkou rostlinu, při pěstování outdoor dosahuje výšky 2 - 3 metry.  Popisky produktu mají pouze informativní charakter.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 5% - 10% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.