Euforia ® Feminizovaná semena Dutch Passion

Kód: 175/3 175/5 175/10 Zvolte variantu
769 Kč 1 120 Kč 1 910 Kč od 769 Kč
Varianta

Semena konopí Euforia patří mezi speciální strainy, které pochází z programu pěstování Skunků v roce 1996. Během tohoto programu vznikla bohatá rodina Skunků, do níž patří semena konopí Skunk #1, Skunk#11, Skunk Passion, Orange Bud a Euforia. Odrůda Euforia upoutala naši pozornost vysokým výnosem 400-600 g/m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny rostliny vypadají mimořádně dobře a jeví se jako kandidáti pro rekordní sklizeň. Podle zpráv holandských outdoor pěstitelů dává odrůda Euforia v dobrém létě výborný  materiál ve velkém množství. Ideálním domovem pro semena konopí Euforia jsou skleníky. Euforii lze sklízet přibližně na konci října až začátkem listopadu. Velmi lehce se klonuje a jde o dokonalou mateřskou rostlinu pro odebírání řízků, z nichž vždy vyrostou zdravé a stejné rostliny. Tento strain řada pěstitelů semen konopí používá díky stabilní genetice a snadnému klonování. Uživatelé si velmi rychle povšimli speciálního euforického high, které tento strain přináší. Pěstitelé léčivého konopí nám od 90. let až do současnosti potvrzují, jak dobrý je tento strain jako prostředek pro úlevu od bolesti a zejména proti stresu. Dva z pracovníků Dutch Passion hodnotí tento strain jako svého osobního oblíbence; vyzkoušet by jej měli rozhodně všichni pěstitelé. Rostliny ze semen konopí Euforia jsou 1 až 1,5 metru vysoké, mají svěží vůni a bohatou chuť po Skunku, která ovšem není tak sladká. Poměr kalichu vůči listům je zhruba 1:1. Při pěstování indoor se doporučuje rostliny sklízet po 7-8 týdnech, aby se získal co nejsilnější efekt high. Tento strain je stabilní, dává vynikající výnosy, skýtá úlevu při stresu a přináší silný efekt high. Jedná se o dobrý prostředek, jak se v moderní společnosti zbavit stresu. Tuto krasavici z řady Skunků z 90. let si určitě zamilujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.