Fast Buds Cherry Cola Auto feminizovaná

Kód: 1402/3 1402/5 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Fast Buds 420
885 Kč 1 355 Kč od 885 Kč
Varianta

tropických bobulí se sladkým a šumivým pozadím, což mu dodává pozoruhodnou chuť třešňové koly, kterou byste v jiných autech možná nikdy nenašli. Tento lahodný kmen nabízí dobře vyvážený účinek, který začíná jako radostný pocit pohody, který vám umožní uvolnit se a odpojit se a zároveň vás po celý den uvolní a bez starostí. Díky špičkové genetice roste tento energický samonakvétací hybrid rychle, dosahuje až 150 cm a poskytuje 500 - 600 g/m2 za necelých 70 dní. S výjimečnou chutí a extrémně hustými pupeny je to ideální odrůda pro ty, kteří chtějí využít všech výhod moderních samonakvétaček.

Cherry Cola Auto vytváří nádherně husté světle zelené pupeny se skvrnami purpurové a dlouhé tmavě oranžové chloupky, které mají díky silné vrstvě pryskyřice namodralý nádech.

Díky vyvážené genetice nabízí tato odrůda silný a přitom dobře vyvážený high, který je cítit téměř okamžitě po prvním zásahu. Cherry Cola Auto přináší radostný efekt, který zvedne vaši náladu a zcela uvolní vaši mysl, takže budete bez stresu a v celkově šťastném stavu mysli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 20% THC a více