Frisian Duck® Feminizovaná semena konopí Dutch Passion

Kód: 148/3 148/5 148/10 Zvolte variantu
780 Kč 1 090 Kč 1 890 Kč od 780 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Frisian Duck® je novinkou Dutch Passion od roku 2015, kytka roste s neobvykle tvarovanými listy, což ztěžuje náročnost identifikovat ji jako tradiční konopí a je ideální pro venkovní a skleníkové pěstování v osídlených oblastech. Bázev Duck se odvolává na neobvyklý tvar litů, připomínající kachní stopy a to především v prvních dvou třetinách života. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až během květu mohou  některé především horní listy podobu více konopí. Frisian Duck má genetiku Frisian Dew® a DuckFoot. Tato jedinečná robusní a přitom tajná odrůda je ke sklizni připravena začátkem října ( začátkem dubna na jižní polokouli). Je to nádherná rostlina, během květu zobrazuje nádherné fialové barvy a roste jako vánoční stromeček, outdoor až do 2,5 metrů a indoor do výšky 1,5 metrů. Frisian Duck® produkuje kompaktní pupeny s kořeněnou vůní borovic, citrusů a svěžího lesa. Byla vyšlechtěna pro venkovní pěstování jako klasický holandský outdoor, ale skvělých výsledků dosáhne i při vnitřním pěstování. Rostlina není náročná na pěstování a je vhodná i pro začínající pěstitelé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 5% - 10% THC
? Grow Info: Výherce pohárů, Odolné proti škůdcům a plísním

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.