Frisian Duck® Feminizovaná semena konopí Dutch Passion

Kód: 148/3 148/5 148/10 Zvolte variantu
Neohodnoceno
780 Kč 1 090 Kč 1 890 Kč od 780 Kč
Varianta

Frisian Duck® je novinkou Dutch Passion od roku 2015, kytka roste s neobvykle tvarovanými listy, což ztěžuje náročnost identifikovat ji jako tradiční konopí a je ideální pro venkovní a skleníkové pěstování v osídlených oblastech. Bázev Duck se odvolává na neobvyklý tvar litů, připomínající kachní stopy a to především v prvních dvou třetinách života. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až během květu mohou  některé především horní listy podobu více konopí. Frisian Duck má genetiku Frisian Dew® a DuckFoot. Tato jedinečná robusní a přitom tajná odrůda je ke sklizni připravena začátkem října ( začátkem dubna na jižní polokouli). Je to nádherná rostlina, během květu zobrazuje nádherné fialové barvy a roste jako vánoční stromeček, outdoor až do 2,5 metrů a indoor do výšky 1,5 metrů. Frisian Duck® produkuje kompaktní pupeny s kořeněnou vůní borovic, citrusů a svěžího lesa. Byla vyšlechtěna pro venkovní pěstování jako klasický holandský outdoor, ale skvělých výsledků dosáhne i při vnitřním pěstování. Rostlina není náročná na pěstování a je vhodná i pro začínající pěstitelé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 5% - 10% THC
? Grow Info: Výherce pohárů, Odolné proti škůdcům a plísním

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení