Fruit Spirit femizovaná semena RQS

Kód: 727/3S 727/5S 727/10 Zvolte variantu
500 Kč 750 Kč 1 375 Kč od 500 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Odrůda Fruit Spirit je výsledkem nikdy nekončícího úkolu, při kterém objevujeme nové chutě, které pošlou naše chuťové pohárky do nebe s každým potáhnutím. Tato konopná odrůda je jedním z nejsladších členů rodiny White Widow.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda Fruit Spirit, jejíž rodiči jsou odrůdy White Widow a Blueberry, se může pochlubit výraznou sladkou chutí a ještě sladšími účinky. Fruit Spirit často nevyroste výš než 1 metr při pěstování indoor, ačkoliv je tato Indica dominantní (70%). Při pěstování venku, při dostatku slunce se může vytáhnout až do výšky 2 metrů. Tato odrůda se ideálně hodí pro pěstování v teplém a dokonce i tropickém podnebí jako panuje například ve Španělsku, Itálii, Řecku, Jamajce a Brazílii.

Fruit Spirit při pěstování v outdooru dokáže vyprodukovat 475 - 525 g/rostlinu a v indooru 375 - 425 g/m² pod 600W světlem. Fandové velikých hlavních palic budou velice spokojeni s růstem odrůdy Fruit Spirit, kdy se celá rostlina skládá s hustých a pryskyřicí pokrytých palic, které roznášejí aroma po celém pěstitelském prostoru. Ke slizni bude přirpavena po 9-10 týdenní fázi kvetení. Doporučujeme usušit sklizeň po dobu 7 dní a až poté zastřihávat palice. Suché zastřihávání pomůže této odrůdě zachovat její speciální chuťový profil, který se během sušení může ztratit.

18% obsahem THC je zhulenost povznášející, ale nikoli zdrcující, takže je tato odrůda vhodná pro jakoukoli denní dobu. Její super sladká borůvková chuť v kombinaci s příjemným high, který jde do hlavy udělá z této odrůdy jednu z vašich oblíbených. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: S - Menší výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.