Gelato 41 Fast Feminizovaná Semena konopí Seedstockers

Kód: 874/1 874/3 874/5 874/25 Zvolte variantu
Akce
Značka: Seedstockers
4 838 Kč od 707 Kč - - - –30 % až –30 %
ses Gelato fem fast.png
4 838 Kč od 707 Kč - - - –30 % až –30 % 707 Kč 806 Kč 1 209 Kč 3 386,60 Kč od 707 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Další chuti, které jsme nemohli odolat, pochází ze západního pobřeží USA a připomíná zmrzlinu. Proto jsme vytvořili i Gelato 41 Fast, aby si jí mohl užít opravdu každý! Vytvořili jsme ji zkřížením Gelato 41 s naším prvotřídním automatem Gelato 41 Auto.

Výsledný hybrid má zkrácenou dobu květu na 56 dní, a přitom si uchovává kvalitu i kvantitu výsledné sklizně. Jeho palice jsou zřetelně tvrdé a celkově květy vynikají množstvím trichomů. Tato genetika vás určitě nezklame ani uvnitř ani venku a v každém případě si užijete hojnou sklizeň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Efekt a chuť Gelato 41 Fast Fem

Zvláštností této odrůdy a pravděpodobně i to, co jí tolik proslavilo, je její chuť jasně připomínající smetanovou zmrzlinu. Jedná se o lahodnou směs karamelových a citrusových příchutí, která patří v našem katalogu k těm nejoblíbenějším.

Gelato 41 Fast Fem má povznášející efekt a doporučujeme s ní nakládat opatrně kvůli její síle. Obsah THC stabilně převyšuje 20%, což mluví samo za sebe. Jedná se o genetiku způsobující zpočátku šťastný rauš na mozek, který postupně přejde v příjemné uvolnění celého těla.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 20% THC a více

Seedstockers - Klíč k vynikajícím úrodám a osvědčené kvalitě. Seedbanka Seedstockers je synonymem pro spolehlivost a excelentní genetiku v oblasti konopných semen. Od svého založení se zavázala k poskytování výjimečných odrůd s vysokým výnosem, intenzivními aromatickými profilem a konzistentními vlastnostmi. Každá odrůda je pečlivě vybrána a testována, aby zajistila optimální růst a úspěch každého pěstitele, ať už je zkušený nebo začátečník. S důrazem na inovaci a péči o spokojenost zákazníků se Seedstockers stal osvědčeným partnerem pro pěstitele po celém světě. Připojte se k této společenství a objevte světově uznávané odrůdy konopných semen s Seedstockers.