Hollands Hope® Regulérní semena Dutch Passion

Kód: 703/11
725 Kč
Varianta

Regulérní nefeminizovaná varianta. Odrůda Hollands Hope je lety prověřená stabilní odrůda, jednou z prvních strainů už v osmdesátých letech. Jsou vyšlechtěné přesně pro území Hollandska pro venkovní pěstování, ale dobře se jim daří i v jiných klimatických podmínkách. Rostlina je oblíbená díky stabilitě a vysoké odolnosti proti plísním. Spolehlivá a vytrvalá rostlina se sklizní na přelomu září a října, což odpovídá po osmi týdnech květu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická venkovka od Dutch Passion

Jedná se o 100% Indicu o velikosti mezi jedním až dvěma metry s velmi vysokým výnosem, holandští pěstitelé uvádějí až 1000 g na rostlinu. U této idrůdy je třeba být opatrný a nedávat rostlině příliš mnoho živin, mohlo by dojít k velkému růstu litsů na úkor palic. Hollands Hope se již po dlouhá léta patří mezi nejstabilnější strainy pěstované venku. V Holandsku využívaná pro léčebné účely, pěstovaná mnoha pěstiteli každoročně. V ideální prostředí vyroste ohromný a rozvětvený dvoumetrový keř. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 5% - 10% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.