Hollands Hope® Regulérní semena Dutch Passion

Kód: 703/11
Neohodnoceno
725 Kč
Varianta

Regulérní nefeminizovaná varianta. Odrůda Hollands Hope je lety prověřená stabilní odrůda, jednou z prvních strainů už v osmdesátých letech. Jsou vyšlechtěné přesně pro území Hollandska pro venkovní pěstování, ale dobře se jim daří i v jiných klimatických podmínkách. Rostlina je oblíbená díky stabilitě a vysoké odolnosti proti plísním. Spolehlivá a vytrvalá rostlina se sklizní na přelomu září a října, což odpovídá po osmi týdnech květu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická venkovka od Dutch Passion

Jedná se o 100% Indicu o velikosti mezi jedním až dvěma metry s velmi vysokým výnosem, holandští pěstitelé uvádějí až 1000 g na rostlinu. U této idrůdy je třeba být opatrný a nedávat rostlině příliš mnoho živin, mohlo by dojít k velkému růstu litsů na úkor palic. Hollands Hope se již po dlouhá léta patří mezi nejstabilnější strainy pěstované venku. V Holandsku využívaná pro léčebné účely, pěstovaná mnoha pěstiteli každoročně. V ideální prostředí vyroste ohromný a rozvětvený dvoumetrový keř. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 5% - 10% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení