Ice feminizovaná semena RQS

Kód: 721/3S 721/5S 721/10 Zvolte variantu
500 Kč 750 Kč 1 375 Kč od 500 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Indica Crystal Extreme neboli ICE je rostlina, jejíž palice jsou plně obsypány pryskyřicí. Palice této úžasné odrůdy jsou tak moc plné pryskyřice, že připomínají jinovatku a nehodí se k ní tedy lepší jméno než právě ICE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlina je kombinací legendárních vlastností tří odrůd - Afghan x (Northern Light x Skunk). Tato odrůda je dominantní indika a v indooru vyroste do výšky maximálně 100 cm. Venku se dokáže vytáhnout až výšky 200 cm. Správným zastřiháváním můžete docílit keřovitého vzrůstu, díky kterému budete mít ve finále vyšší výnosy. Tato rostlina má typické indikové rysy jako jsou například velké a tlusté listy. Prostřihávání ji určitě neuškodí a světlo tak pronikne i k palicím.

V outdooru zvládne ICE vyprodukovat kolem 500 - 550 g/rostlinu. Při pěstování indoor pod 600W světlem dovede vyprodukovat 400 - 450 g/m². Preferuje totiž teplejší klima jako je například ve Španělsku a Kalifornii. Ke sklizni bude připravena po 8 týdnech kvetení. Nicméně, mnoho pěstitelů ji nechává dozrát až o 2 týdny déle.

ICE vám vynahradí veškeré posuny ve sklizni svým úžasným kouřem a její silná indiková genetika vyústí v úplnou tělesnou relaxaci. Její ideální doba pro konzumaci je večer. Z odrůdy ICE se dělá jeden z nejlepších Hašišů a jsme si jisti, že i ten největší milovník hašiše si užije finální produkt z této odrůdy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.