Kšiltovka Dutch Passion SnapBack ® Master At Work

Kód: 290
Neohodnoceno
1 080 Kč
Seedbanka Dutch Passion uzavřela partnerství se s Gajes Wear (gajswear.com), známým  provokativním a rozporuplným výrobcem nizozemských Gajes kšiltovek a streat wear oblečení. Tato společnost se nachází také v Amsterdamu a díky své neotřelé vášni pro módu a vkus je ideálním partnerem pro Dutch Passion. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obě společnosti svou profesi dělají s vášní a s důrazem na nejvyšší kvalitu. Značka Gejs je v Holandsku známá a je vyhledávaná mezinárodními DJs, jejich fotky mají na stránkách v záložce síň slávy, nosí je fotbalový hráči a některé celebrity. Gejs navrhla a prodává celou řadu kšiltovek snapback speciálně pro Dutch Passion. Tato čepice je černá s bíle vyšitým nápisem DUTCH PASSION. Na spodní straně kšiltu jsou konopná semena a na boku černě vyšité logo Dutch Passion. Tuto Snapback kšiltovku můžeš získat také za nákup nad 8k, více zde
Jestli nosíš kšiltovky, navíc s vášní pro konopí, je ta správná příležitost, jak získat kvalitní Snapback kšiltovku, která bude reprezentovat to, co je vaší a vlastně i naší vášní a přitom tam decentně, že nezasvěcený neví. 

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení