Kšiltovka Dutch Passion SnapBack ® Master At Work

Kód: 290
Akce
1 080 Kč –30 %
dutch passion snapback cap ® master at work
1 080 Kč –30 % 756 Kč
Seedbanka Dutch Passion uzavřela partnerství se s Gajes Wear (gajswear.com), známým  provokativním a rozporuplným výrobcem nizozemských Gajes kšiltovek a streat wear oblečení. Tato společnost se nachází také v Amsterdamu a díky své neotřelé vášni pro módu a vkus je ideálním partnerem pro Dutch Passion. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obě společnosti svou profesi dělají s vášní a s důrazem na nejvyšší kvalitu. Značka Gejs je v Holandsku známá a je vyhledávaná mezinárodními DJs, jejich fotky mají na stránkách v záložce síň slávy, nosí je fotbalový hráči a některé celebrity. Gejs navrhla a prodává celou řadu kšiltovek snapback speciálně pro Dutch Passion. Tato čepice je černá s bíle vyšitým nápisem DUTCH PASSION. Na spodní straně kšiltu jsou konopná semena a na boku černě vyšité logo Dutch Passion. Tuto Snapback kšiltovku můžeš získat také za nákup nad 8k, více zde
Jestli nosíš kšiltovky, navíc s vášní pro konopí, je ta správná příležitost, jak získat kvalitní Snapback kšiltovku, která bude reprezentovat to, co je vaší a vlastně i naší vášní a přitom tam decentně, že nezasvěcený neví. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení a Kšiltovky
Hmotnost: 0.3 kg

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.